Męski Różaniec w Zamościu - 3 października 2020 r.

Parafia św. Michała Archanioła

XVIII Turniej w Halowej Piłce Nożnej dla Liturgicznej Służby Ołtarza

Zapraszamy na XVIII Turniej w Halowej Piłce Nożnej dla Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

4 października 2020 r. - Niedziela św. Franciszka

Biskup Zamojsko-Lubaczowski Marian Rojek idąc za sugestią Przewodniczącego KEP abpa Stanisława Gądeckiego, zachęca duszpasterzy do włączenia się w

27 września br. - zbiórka do puszek jako pomoc dla uchodźców

O przeprowadzenie 27 września zbiórki do puszek na rzecz potrzebujących uchodźców na wyspie Lesbos zaapelował przewodniczący Rady KEP ds. Migracji

Kurs online języka migowego dla księży

Przewidziane 20 spotkań po 1,5h, 2 razy w tygodniu. Do wyboru opcja tydzień albo weekend, godziny do ustalenia. Cały kurs przeprowadzony zostanie ONLINE.

Mężczyżni u tronu Królowej. Oblężenie Jasnej Góry 2020

20-26 września 2020 - ze względu na epidemię - warsztaty odbędą się online.

z Diecezji

KONFERENCJA ‘Kościół wobec rolnictwa ekologicznego’ w Biłgoraju

W Biłgoraju odbyła się (21.09) ogólnopolska konferencja naukowa nt. ‘Kościół wobec rolnictwa ekologicznego’.

100-lecie parafii Lipiny

Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Lipinach przeżywała (20.09) uroczyste obchody jubileuszu 100-lecia swego istnienia.

Diecezjalny Dzień Młodzieży i IV Olimpiada Sportowa - WYNIKI

Z okazji święta św. Stanisława Kostki, odbyła się Diecezjalna Pielgrzymka Młodzieży połączona z IV Olimpiadą Sportową.

300-lecie Synodu Zamojskiego

Konferencja z okazji 300-lecia Synodu Zamojskiego pt. SYNOD ZAMOJSKI 1720 – 2020 IN MEMORIAM”.

Pielgrzymka młodzieży

Z okazji święta Św. Stanisława Kostki patrona młodzieży zorganizowano Pielgrzymkę Młodzieży do Katedry Zamojskiej oraz IV Diecezjalny Dzień Sportu

Msza św. żałobna za śp. ks. Romana Kulczyckiego

​W sobotę, 12 września br. w Domu Księży Seniorów w Biłgoraju zmarł ks. Roman Kulczycki.