Kalendarze Katolickiego Radia Zamość 2020

Katolickie Radio Zamość przygotowało kalendarze na 2020 r. nawiązujące do nowego roku duszpasterskiego, poświęconego sakramentowi Eucharystii.

Informujemy Księży Proboszczów, że od 1 października do Księży Dziekanów trafiły nowe kalendarze Katolickiego Radia Zamość. Uprzejmie prosimy o rozprowadzenie ich w swoich parafiach.

Myślą przewodnią kalendarza są ilustracje motywu Ostatniej Wieczerzy, które znajdziemy na ołtarzach, obrazach kościołów i kaplic w naszej diecezji.

Cena kalendarza to 6 zł. Zakup kalendarza wspiera funkcjonowanie Katolickiego Radia Zamość.

Księży, którzy są zainteresowani dodatkową formą wsparcia diecezjalnej rozgłośni (dodatkową ilością kalendarzy do rozprowadzenia), zapraszam do kontaktu z Działem Promocji i Reklamy Katolickiego Radia Zamość osobiście lub telefonicznie pod nr. 84 639 97 97.

Bardzo dziękuję za zrozumienie i pomoc.

ks. Sylwester Zwolak
dyrektor Katolickiego Radia Zamość