Adoracja
Adoracja
Zgodnie z prośbą Ks. Biskupa Mariana Rojka, od 2015 r. w naszej diecezji codziennie trwa adoracja w intencji diecezji, w którą włączają się parafie, wspólnoty zakonne i inne zgrupowania. Chcemy w ten sposób wypraszać wszelkie potrzebne łaski dla całej diecezji: dla księży biskupów, kapłanów, sióstr i braci zakonnych, alumnów i świeckich, chorych i cierpiących, prosząc również o nowe powołania do życia kapłańskiego i zakonnego, a także w intencji wszelkich dzieł ewangelizacyjnych.
- 19 marca 2024 Gdeszyn Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
- 20 marca 2024 Grabowiec Parafia pw. Świętego Mikołaja
- 21 marca 2024 Horyszów Parafia pw. Przemienienia Pańskiego
- 22 marca 2024 Miączyn Parafia pw. Świętego Michała Archanioła
- 23 marca 2024 Skierbieszów Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
- 24 marca 2024 Świdniki Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski
- 25 marca 2024 Trzeszczany Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej i Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
- 26 marca 2024 Tuczępy Parafia pw. Świętej Anny
- 27 marca 2024 Uchanie Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
- 28 marca 2024 Wszystkie parafie diecezji
- 29 marca 2024 Wszystkie parafie diecezji
- 30 marca 2024 Wszystkie parafie diecezji
- 31 marca 2024 Tyszowce Siostry Mniszki Kamedułki
- 1 kwietnia 2024 Tyszowce Siostry Mniszki Kamedułki
- 2 kwietnia 2024 Zawalów Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej
- 3 kwietnia 2024 Cichobórz Parafia pw. Świętego Maksymiliana Kolbego
- 4 kwietnia 2024 Czerniczyn Parafia pw. Świętego Jana Chrzciciela
- 5 kwietnia 2024 Gozdów Parafia pw. Miłosierdzia Bożego
- 6 kwietnia 2024 Hostynne Parafia pw. Świętego Jana Chrzciciela
- 7 kwietnia 2024 Józefów Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
- 8 kwietnia 2024 Hrubieszów Parafia pw. Ducha Świętego
- 9 kwietnia 2024 Hrubieszów Parafia pw. Świętego Mikołaja
- 10 kwietnia 2024 Hrubieszów Parafia pw. Świętego Stanisława Kostki - Sanktuarium MB Sokalskiej
- 11 kwietnia 2024 Kryłów Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
- 12 kwietnia 2024 Mircze Parafia pw. Zmartwychwstania Pańskiego
- 13 kwietnia 2024 Wyższe Seminarium Duchowne
- 14 kwietnia 2024 Terebiń Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła
- 15 kwietnia 2024 Werbkowice Parafia pw. Świętego Michała Archanioła
- 16 kwietnia 2024 Zamość Kościół pw. Kościół św. Katarzyny - rektorat
- 17 kwietnia 2024 Białopole Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej
- 18 kwietnia 2024 Buśno Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
- 19 kwietnia 2024 Dubienka Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej
- 20 kwietnia 2024 Horodło Parafia pw. Świętego Jacka i Matki Bożej Różańcowej
- 21 kwietnia 2024 Hrubieszów Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
- 22 kwietnia 2024 Moniatycze Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła
- 23 kwietnia 2024 Nieledew Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej
- 24 kwietnia 2024 Strzyżów Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
- 25 kwietnia 2024 Szpikołosy Parafia pw. Przemienienia Pańskiego
- 26 kwietnia 2024 Teratyn Parafia pw. Świętego Stanisława Biskupa
- 27 kwietnia 2024 Aleksandrów Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
- 28 kwietnia 2024 Bondyrz Parafia pw. Świętej Bożej Opatrzności
- 29 kwietnia 2024 Górecko Kościelne Parafia pw. Świętego Stanisława Biskupa
- 30 kwietnia 2024 Majdan Sopocki Parafia pw. Świętego Tomasza Apostoła
- 1 maja 2024 Zamość Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski
- 2 maja 2024 Susiec Parafia pw. Świętego Jana Nepomucena
- 3 maja 2024 Cześniki Parafia pw. Świętego Michała Archanioła
- 4 maja 2024 Tereszpol Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej
- 5 maja 2024 Jarosławiec Parafia pw. Najświętszego Serca Jezusowego
- 6 maja 2024 Kosobudy Parafia pw. Świętego Andrzeja Boboli
- 7 maja 2024 Krasnobród Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny - główne sanktuarium diecezji
- 8 maja 2024 Krasnobród Parafia pw. Zesłania Ducha Świętego
- 9 maja 2024 Lipsko k. Zamościa Parafia pw. Świętego Jana Chrzciciela
- 10 maja 2024 Łabunie Parafia pw. Matki Bożej Szkaplerznej
- 11 maja 2024 Suchowola Parafia pw. Przemienienia Pańskiego
- 12 maja 2024 Żdanów Parafia pw. Świętego Stanisława Biskupa
- 13 maja 2024 Basznia Dolna Parafia pw. Świętego Andrzeja Boboli
- 14 maja 2024 Bihale Parafia pw. Opieki Matki Bożej Uzdrowienia Chorych
- 15 maja 2024 Krowica Parafia pw. Przemienienia Pańskiego
- 16 maja 2024 Bukowa Parafia pw. Świętego Andrzeja Boboli
- 17 maja 2024 Lisie Jamy Parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej
- 18 maja 2024 Lubaczów Parafia pw. Świętego Karola Boromeusza
- 19 maja 2024 Lubaczów Parafia pw. Św. Stanisława Bpa - Sanktuarium MB Łaskawej
- 20 maja 2024 Łukawiec Parafia pw. Objawienia Pańskiego - Sanktuarium MB Łukawieckiej
- 21 maja 2024 Młodów Parafia pw. Świętej Marii Magdaleny
- 22 maja 2024 Potok Górny Parafia pw. Świętego Jana Chrzciciela
- 23 maja 2024 Załuże Parafia pw. Matki Bożej Opieki
- 24 maja 2024 Wyższe Seminarium Duchowne
- 25 maja 2024 Dołhobyczów Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej
- 26 maja 2024 Grodysławice Parafia pw. Matki Bożej Królowej Świata
- 27 maja 2024 Gródek Parafia pw. Świętej Anny
- 28 maja 2024 Łaszczów Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła
- 29 maja 2024 Nabróż Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Sanktuarium MB Nabroskiej
- 30 maja 2024 Nowosiółki Parafia pw. Przemienienia Pańskiego
- 31 maja 2024 Oszczów Parafia pw. Świętej Barbary
- 1 czerwca 2024 Wiszniów Parafia pw. Świętego Stanisława Biskupa
- 2 czerwca 2024 Żulice Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego
- 3 czerwca 2024 Horyniec Zdrój Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
- 4 czerwca 2024 Huta Różaniecka Parafia pw. Chrystusa Króla
- 5 czerwca 2024 Lipsko k. Narola Parafia pw. Świętego Andrzeja Apostoła
- 6 czerwca 2024 Łukawica Parafia pw. Matki Bożej Śnieżnej
- 7 czerwca 2024 Narol Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
- 8 czerwca 2024 Nowe Brusno Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
- 9 czerwca 2024 Płazów Parafia pw. Świętego Michała Archanioła
- 10 czerwca 2024 Ruda Różaniecka Parafia pw. Świętego Antoniego
- 11 czerwca 2024 Werchrata Parafia pw. Świętego Józefa Robotnika
- 12 czerwca 2024 Czołki Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej
- 13 czerwca 2024 Horyszów Polski Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego
- 14 czerwca 2024 Kalinówka Parafia pw. Świętego Krzyża
- 15 czerwca 2024 Łaziska Parafia pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
- 16 czerwca 2024 Zamość Kościół pw. Kościół św. Katarzyny - rektorat
- 17 czerwca 2024 Sitaniec Parafia pw. Świętego Bartłomieja Apostoła
- 18 czerwca 2024 Stary Zamość Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
- 19 czerwca 2024 Udrycze Parafia pw. Świętego Antoniego Padewskiego
- 20 czerwca 2024 Wielącza Parafia pw. Świętego Stanisława Biskupa
- 21 czerwca 2024 Deszkowice Parafia pw. Świętego Maksymiliana Kolbego
- 22 czerwca 2024 Gorajec Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
- 23 czerwca 2024 Klemensów Parafia pw. Najświętszego Serca Jezusa
- 24 czerwca 2024 Mokrelipie Parafia pw. Znalezienia Krzyża Świętego
- 25 czerwca 2024 Nielisz Parafia pw. Świętego Wojciecha i Matki Bożej Różańcowej
- 26 czerwca 2024 Radecznica Parafia pw. Sanktuarium Św. Antoniego Padewskiego - Bazylika Mniejsza
- 27 czerwca 2024 Staw Noakowski Parafia pw. Świętego Jana Chrzciciela
- 28 czerwca 2024 Szczebrzeszyn Parafia pw. Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej
- 29 czerwca 2024 Szczebrzeszyn Parafia pw. Świętego Mikołaja
- 30 czerwca 2024 Topólcza Parafia pw. Świętego Izydora