I Diecezjalna Pielgrzymka Kół Gospodyń Wiejskich i Zespołów Śpiewaczych

Parafia Nawiedzenia NMP w Krasnobrodzie i Duszpasterstwo Rolników zapraszają 7 czerwca 2015 roku na I Pielgrzymkę Kół Gospodyń Wiejskich i Zespołów Śpiewaczych Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej do sanktuarium w Krasnobrodzie.

PROGRAM
11.00 - Droga Krzyżowa (kalwaria przy sanktuarium)12.00 - Msza św. pod przewodnictwem J.E. Ks. Bp. Jana Śrutwy13.00 - Procesja Różańcowa do Kaplicy Objawień na Wodzie (prezentacja dorobku artystycznego- wiersz, śpiew pieśni, poczęstunek regionalnymi potrawami)
Zapraszają:ks. prał. Eugeniusz Derdziuk - Kustosz Sanktuariumks. Józef Bednarski - Diecezjalny Duszpasterz Rolników

Prośba do księży proboszczów o ogłoszenie- Niedziela31 maja i Boże Ciało 4 czerwca