Prośba do Księży Proboszczów o podanie w ogłoszeniach parafialnych w niedzielę, 7 czerwca 2015 r.

W piątek, 12 czerwca 2015 r. przeżywać będziemy XVI rocznicę wizyty św. Jana Pawła II w Zamościu. W ramach obchodów Dnia Papieskiego Duszpasterstwo Osób Niepełnosprawnych naszej diecezji zaprasza na I Diecezjalny Dzień Osób z Niepełnosprawnością. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 10.00 w Katedrze Zamojskiej, a po niej wspólne śpiewanie na Rynku Wielkim.
Ubierzmy się w tym dniu w papieskie biało-żółte barwy.
Zapraszamy osoby z niepełnosprawnością oraz dzieci, młodzież i wszystkich zainteresowanych.

Ks. Czesław Koraszyński