Króluj nam Chryste!

Diecezjalne Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza od jesieni tego roku chce gościć na gazetkach ministranckich każdej parafii w naszej diecezji. Dlatego każda z nich dostanie plakat informujący o wydarzeniach, które miały miejsce w naszej diecezji oraz zapowiedź tego co w najbliższym czasie będzie się działo z ramienia naszego duszpasterstwa.

Diecezjalne Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza od jesieni tego roku chce gościć na gazetkach ministranckich każdej parafii w naszej diecezji. Dlatego każda z nich dostanie plakat  informujący o wydarzeniach, które miały miejsce w naszej diecezji oraz zapowiedź tego co w najbliższym czasie będzie się działo z ramienia naszego duszpasterstwa. Znajdzie się także rubryka formacyjna dla ministrantów. Taka gazetka będzie wychodziła kwartalnie stosownie do pory roku. Zachęcamy do informowania o wydarzeniach także z życia LSO w parafiach, które mogłyby znaleźć się na plakatach oraz do rozwieszenia niniejszych gazetek w zakrystiach bądź innych miejscach gdzie przebywają ministranci. Już teraz dziękujemy za współpracę.

pobierz Gazetka2014.pdf