Ogłoszenie diecezjalnego duszpasterza trzeźwości

Diecezjalny duszpasterz trzeźwości, ks. Józef Zwolak, w porozumieniu z Biskupem Diecezjalnym Marianem Rojkiem, zwraca się z prośbą do wszystkich księży dziekanów o przesłanie na adres e-mailowy: [email protected] personaliów aktualnie działających dekanalnych duszpasterzy trzeźwości. Jeśli taki duszpasterz nie funkcjonuje w dekanacie, ksiądz dziekan powinien go jak najszybciej powołać. Informacja ma służyć zbudowaniu sieci dobrej współpracy w dziedzinie troski i modlitwy o trzeźwość na obszarze całej diecezji.