Uruchomiony zostanie pociąg pielgrzymkowy w relacji:
Hrubieszów Miasto – Częstochowa – Hrubieszów Miasto
ROZKŁAD JAZDY POCIAGU PIELGRZYMKOWEGO
RELACJI: HRUBIESZÓW MIASTO – CZĘSTOCHOWA . KURSUJE 16.11.2019 R.
STACJA | PRZYJAZD | ODJAZD |
HRUBIESZÓW MIASTO |
| 06:35 |
WERBKOWICE | 06:49 | 06:50 |
ZAMOŚĆ | 07:34 | 07:35 |
ZAWADA | 07:45 | 08:10 |
KRASNYSTAW MIASTO | 08:44 | 08:45 |
LUBLIN | 09:30 | 09:50 |
NAŁĘCZÓW | 10:19 | 10:20 |
PUŁAWY MIASTO | 10:41 | 10:42 |
RADOM | 11:38 | 11:39 |
SKARŻYSKO – KAMIENNA | 12:04 | 12:05 |
KIELCE | 12:40 | 13:02 |
KONIECPOL | 13:58 | 13:59 |
CZĘSTOCHOWA | 14:31 |
|
ROZKŁAD JAZDY POCIAGU PIELGRZYMKOWEGO
RELACJI: CZĘSTOCHOWA - HRUBIESZÓW MIASTO. KURSUJE 17.11.2019 R.
STACJA | PRZYJAZD | ODJAZD |
CZĘSTOCHOWA |
| 15.05 |
KONIECPOL | 15:37 | 15:38 |
KIELCE | 16:31 | 16:46 |
SKARŻYSKO - KAMIENNA | 17:20 | 17:21 |
RADOM | 17:46 | 17:47 |
PUŁAWY MIASTO | 18:44 | 18:45 |
NAŁĘCZÓW | 19:10 | 19:20 |
LUBLIN | 19:51 | 20:05 |
ŚWIDNIK MIASTO | 20:14 | 20:15 |
KRASNYSTAW MIASTO | 20:59 | 21:00 |
ZAWADA | 21:29 | 21:43 |
ZAMOŚĆ | 21:53 | 21:54 |
WERBKOWICE | 22:37 | 22:38 |
HRUBIESZÓW MIASTO | 22:52 |
|
Cena „Biletu Pielgrzymkowego” tam i z powrotem – 40 zł.
W pociągu będzie rozprowadzany nowy numer „Zwrotnicy”(7 zł.) i okolicznościowy znaczek (9 zł.)
Diecezjalne święto patronalne Kolejarzy Św. Katarzyny Aleksandryjskiej.
Msza św. 24. listopada 2019 r. godz. 17.00; kościół rektoralny pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Zamościu.