Zamojskie Dni Papieskie

J.E. Ks. Bp Marian Rojek - Pasterz Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej oraz Katolickie Radio Zamość zapraszają w dniach 12-13 czerwca na Zamojskie Dni Papieskie. Okazją do spotkania jest przypadająca 15. rocznica wizyty św. Jana Pawła II w Zamościu.

W programie m.in.:
12 czerwca:
Ogólnopolski Głos Profilaktyki - plenerowa akcja w ramach programu PaT Profilaktyka a Ty, która promuje życie bez uzależnień i bez przemocy. Przemarsz ulicami miasta oraz prezentacja Odezwy Społeczności PaT. Organizatorem tego wydarzenia jest Komenda Miejska Policji w Zamościu i Zespół Szkół Nr 5 w Zamościu. koncert pt. Jan Paweł II - droga do świętości w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Nr 3 w Zamościu. Msza św. w kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski pod przewodnictwem J.E. Ks. Bpa Mariusza Leszczyńskiego.Koncerty na Rynku Wielkim: Anielsi z Lubaczowa i gwiazda wieczoru Ryszard Rynkowski z zespołem wręczenie nagród Katolickiego Radia Zamość SEMPER FIDELIS.
13 czerwca:Msza św. w S.P. Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu pod przewodnictwem Abpa Mieczysława Mokrzyckiego, metropolity lwowskiego.