Diamentowy Jubileusz Kapłaństwa Ks. Infułata Jana Jagodzińskiego

W czwartek, 12 czerwca 2014 r. w Konkatedrze w Lubaczowie o godz. 18.00 sprawowana będzie uroczysta Eucharystia z okazji 60-tej rocznicy święceń kapłańskich Ks. Infułata Jana Jagodzińskiego. Wraz z Dostojnym Jubilatem w modlitwie będą uczestniczyć jeszcze Ks. Prał. Jan Krzyśko i Ks. Prał. Michał Sudoł – wyświęceni na kapłanów razem z Księdzem Jagodzińskim przed 60 laty po studiach w Częstochowskim Seminarium Duchownym w Krakowie.
Okolicznościowe kazanie wygłosi Ks. Kardynał Marian Jaworski.
Czcigodnym Jubilatom składamy serdeczne życzenia i ogarniamy ich modlitwą. Szczęść Boże!

Zapraszamy do zapoznania się z biogramami księży Jubilatów zaczerpniętymi z tygodnika Niedziela.