Nabożeństwo Fatimskie w Komarowie

Szósty rok Wielkiej Nowenny Fatimskiej przebiega pod hasłem „Zaproszeni do nieba”. 13 czerwca, w piątek, o godz. 19.00, w Komarowie, przeżywać będziemy drugie, w tym roku, Nabożeństwo Fatimskie. Serdecznie zapraszamy do Komarowa wszystkich czcicieli Matki Bożej na to wyjątkowe i pełne głębokich przeżyć duchowych Nabożeństwo. Można przesyłać intencje na Mszę św. zbiorową, na adres: [email protected]
Przed Nabożeństwem odbędzie się spotkanie Rady Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich naszej Diecezji, które następnie wezmą czynny udział w Nabożeństwie. Mszy św. przewodniczyć będą nowo wyświęceni kapłani z naszej diecezji, którzy zawierzą swoje Kapłaństwo Niepokalanemu Sercu Maryi a także moderatorzy Ruchów i Stowarzyszeń. Po procesji fatimskiej młodzi kapłani udzielą błogosławieństwa prymicyjnego przez włożenie rąk. Liturgię uświetni Chór  „Animabile Canticum” z Puław, który będzie koncertował podczas błogosławieństwa.
Można przesyłać intencje na Mszę św. zbiorową, na adres: [email protected]

Ks. Tomasz Bomba