Ekstremalna Droga Krzyżowa

Nie warto żyć normalnie warto żyć ekstremalnie!!! Zachęcamy do wzięcia udziału w przedsięwzięciu jakim jest Ekstremalna Droga Krzyżowa. W tym roku zorganizowania w czterech rejonach, Hrubieszów, Tomaszów Lubelski, Kosobudy, Goraj. Trasy w poszczególnych rejonach są następujące:

1. Hrubieszów (zasadniczo odbyła się 10 marca ale można przejść ją nadal jest do pobrania na stronie EDK)

- Hrubieszów - Zamość (58 km)
- Hrubieszów - Horodło - Hrubieszów (42 km)

2. Tomaszów Lubelski 07.04.2017 Msza Święta godz. 19.30 w kościele św. Józefa

- Tomaszów Lubelski - Tomaszów  (sanktuarium30km)
- Tomaszów Lubelski - Horyniec (40km)
-Tomaszów Lubelski - Zamość (48 km trzy trasy do wyboru)
- Tomaszów Lubelski - Lubaczów (50 km)
- Tomaszów Lubelski - Radecznica (72 km)
- Tomaszów Lubelski - Jarosław (102 km)

3. Kosobudy 07.04.2017 Msza Święta godz. 18.00 w kościele św. Andrzeja Boboli

- Kosobudy - Krasnobród (32 km i 500m przewyższeń do pokonania)
- Kosobudy - Zamość (26 km)

4. Goraj 07.04.2017 Msza Święta godz 20.00 w kościele św Bartłomieja Ap

- Goraj - Lipa (57 km)
- Goraj - Biłgoraj (44 km)

Zgłoszeń można dokonywać bezpośrednio w rejonach i na stronie www.edk.org.pl wybierając odpowiedni rejon i swoją chęć uczestnictwa.