„WIARA RODZI SIĘ Z TEGO CO SIĘ SŁYSZY”

Młodzież I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego w Zamościu zaprasza na „Zamojski Maraton Biblijny”, czyli całodzienne czytanie Pisma Świętego. Maraton odbędzie się we wtorek, 4 kwietnia 2017 r. w kościele szkolnym pw. Świętej Katarzyny w Zamościu.

Maraton odbędzie się we wtorek, 4 kwietnia 2017 r. w kościele szkolnym pw. Świętej Katarzyny w Zamościu (rozpoczęcie o godz. 7.40, zakończenie godz. 16.15).

Gościem tegorocznej edycji Maratonu będzie ks. Krystian Malec – student Pisma św. z KUL w Lublinie, który wygłosi konferencje o godz. 8.15 i 13.45.

Pragniemy, aby we wspólne czytanie Biblii zaangażowało się jak najwięcej osób – zarówno uczniów, nauczycieli i absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego, jak też przedstawicieli różnych środowisk, władz, stowarzyszeń, instytucji oraz mieszkańców Zamościa i okolic.

Zgłoszenia uczestników pod numerem tel. 723 536 697
lub e-mail: [email protected]