Wciąż są jeszcze wolne miejsca na rekolekcje dla ministrantów i lektorów

Bardzo prosimy o zaangażowanie się i zachęcanie księży proboszczów i księży odpowiedzialnych w parafiach za ministrantów, aby jak najwięcej służących przy ołtarzu mogło z nich skorzystać.Wszystkie turnusy odbędą się w Hucie Różanieckiej:I Turnus 02 - 06 sierpnia - dla ministrantów w wieku szkoły podstawowejII Turnus 07 - 13 sierpnia - dla ministrantów w wieku gimnazjalnym i ponadgimnazjalnymNasze rekolekcje to czas spotkania z Panem Bogiem zwłaszcza w liturgii, ale i w drugim człowieku. Czas wypełniony będzie zajęciami praktycznymi związanymi ze służbą ministrancką, ale będzie też czas na sport, wędrówki po Roztoczu i dobra, wspólna zabawa. Koszt rekolekcji to 280 zł za osobę. Prosimy o dofinansowanie przez księży proboszczów tych rekolekcji w kwocie przynajmniej 100 zł za osobę - na pewno zwróci się to potem w pracy i służbie tych chłopców. Dodatkowo zachęcamy najstarszych ministrantów do wyjazdu do Zakopanego i na wspólną wędrówkę po górach w dniach 22-26 sierpnia. Koszt: 350 zł.

pobierz karta_rekolekcyjna.doc
W załączniku jest karta uczestnika. Bardzo prosimy by do 26 czerwca wszystkie karty dostarczyć do: Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Zamościuul. Hetmana Jana Zamoyskiego 122-400 ZamośćZgłoszeń można dokonywać telefonicznie i drogą internetową:ks. Mateusz Januszewski tel. [email protected] razie wątpliwości bądź pytań proszę o kontakt.