Diecezjalny Dzień Skupienia Akcji Katolickiej

W związku ze zbliżającą się 17. rocznicą beatyfikacji Stanisława Starowieyskiego, serdecznie zapraszamy wszystkich członków, asystentów, sympatyków i pragnących założyć Parafialne Oddziały Akcji Katolickiej na Diecezjalny Dzień Skupienia do Łaszczowa, który odbędzie się 11 czerwca 2016 r.
Pragniemy poprzez modlitwę i poznanie miejsc związanych z życiem bł. Stanisława Starowieyskiego poznać jego osobę i formy jego działalności w przedwojennej Akcji Katolickiej.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 modlitwą i złożeniem kwiatów na grobie bł. Stanisława Starowieyskiego w Łabuniach.
Godz. 12.00 Msza św. w kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Łaszczowie, oraz nabożeństwo za wstawiennictwem bł. Stanisława Starowieyskiego.
Po Mszy św. spotkanie rozpocznie się na terenie parku, gdzie znajduje się pałac rodu Szeptyckich w Łaszczowie, zakończone agapą w gospodarstwie ekologicznym „Anna” w Dobużku.

Zapraszają
Diecezjalny Asystent - ks. Krzysztof ŚwitaPrezes DIAK - Andrzej Juszczak