Diecezjalna Pielgrzymka do Łagiewnik

Bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Diecezjalnej Pielgrzymce do Łagiewnik w Roku Miłosierdzia. Pielgrzymka odbędzie się w dniu 18 czerwca 2016 r.

Plan Pielgrzymki:
10.30 Spotkanie przed Bazyliką Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.            Wprowadzenie w symbolikę Bramy Bożego Miłosierdzia - o. Wiktoryn Krysa OFM, misjonarz miłosierdzia
10.45 Prelekcja o Bożym Miłosierdziu s. Gregoria
11.30 Przygotowanie do Eucharystii
12.00 Eucharystia pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka.           Akt zawierzenia diecezji Bożemu Miłosierdziu
13.30 Czas na indywidualną modlitwę i zwiedzanie Łagiewnik
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Rozesłanie Ruchu Światło- Życie.

Zachęcamy do organizowania wyjazdów z dekanatu, parafii, wspólnot, grup modlitewnych. Prosimy, aby do Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego do 10 czerwca br. zgłosić liczbę osób wyjeżdżających z dekanatu.

Ks. Sylwester Zwolak