Obozy KSM dofinansowane przez Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników - Wakacje 2016

Uprzejmie informujemy, że Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej chce umożliwić dzieciom i młodzieży skorzystanie z takiej formy spędzania wolnego czasu, zapraszamy więc do uczestnictwa w obozach formacyjno-rekreacyjnych.

WARUNKI UCZESTNICTWA w obozach:
1.       Jedno z rodziców uczestnika ubezpieczone w KRUS-ie (pełne ubezpieczenie)
2.       Wiek uczestników: 8 - 16 lat, (2008r. - 2000r.)
3.       Dokumenty: zgłoszenie, czyli wypełniona karta uczestnika, ankieta kwalifikacyjna wraz z zaświadczeniem z KRUS (jednego z rodziców).
Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny w celu przekazania karty uczestnika i ankiety kwalifikacyjnej: (ks. Stanisław Książek, tel. 693 771 444, e-mail: [email protected])
4.       Termin zgłoszeń do zapełnienia miejsc! Decyduje kolejność zgłoszeń – data wpływu dokumentów!
5.       Osoby, które będą brane pod uwagę w rekrutacji to takie, których pełny komplet dokumentów będzie dostarczony do organizatora.
6.       Po zakwalifikowaniu się na obóz należy wpłacić podaną kwotę osobiście na konto:KSM Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiejnr konta: BS Lubaczów 63 9101 0003 2001 0017 8927 0001w tytule przelewu należy wpisać: imię, nazwisko, miejsce zamieszkania uczestnika, termin obozu (np. Anna Kowalska, Brańsk, 6-19.08.2016 r.).

TERMIN

MIEJSCE

RODZAJ WYPOCZYNKU

WIEK

KOSZT

25.06-08.07.2016r.

Murzasichle

Obózformacyjno – rekreacyjny

10–13 lat

250 zł*

06-19.08.2016r.

Brok

Obóz formacyjno – rekreacyjny

8-12 lat

250 zł.

13-16 lat
* Każdy uczestnik jadący w góry zobowiązany jest zabrać ze sobą dodatkową opłatę w wysokości: 100 zł./os. Płatne przy wsiadaniu do autokaru.

UWAGA!!!
1.       Termin nadsyłania zgłoszeń do wyczerpania miejsc!
2.       Osoby zakwalifikowane zostaną powiadomione telefonicznie.
3.       Karty nie wypełnione do końca i bez zaświadczenia z KRUS nie będą brane pod uwagę!!!
4.       W razie rezygnacji z wyjazdu na obóz wpłaty nie będą zwracane.
5.       Osoby nie zgłoszone wcześniej nie będą przyjmowane.
6.    REKRUTACJA WSTĘPNA. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminów obozów oraz odwołania turnusów w momencie nieotrzymania dofinansowania ze środków z FSUSR. ORGANIZATOR ZAPEWNIA: program formacyjny KSM, noclegi, wyżywienie, kadrę kierowniczą, wychowawczą i duchową, opiekę medyczną, wycieczki krajobrazowe, przejazd autokarem (dotyczy obozu w Murzasichle), niezapomniane atrakcje, moc wrażeń!UCZESTINCY POWINNI ZABRAĆ ZE SOBA NA OBÓZ: ważną legitymację szkolną, nakrycie głowy, obuwie sportowe, obuwie do chodzenia po górach (dotyczy obozu w Murzasichle), kapcie, klapki pod prysznic/na plażę, strój kąpielowy, krem do opalania, ręcznik na plażę, coś od komarów i latarkę (dotyczy obozu w Broku), płaszcz od deszczu, leki na własne dolegliwości (również choroba lokomocyjna), różaniec, przybory do pisania, notatnik, instrument muzyczny np. gitarę, o ile ktoś gra. Dobry humor i uśmiech na twarzy.

Ks. Stanisław KsiążekAsystent Diecezjalny KSMtel.: 693 771 444