Oferta firmy Lyreco

Na prośbę Ekonoma Konferencji Episkopatu Polski, ks. Janusza Majdy, przekazuję Czcigodnym Księżom następującą informację…
Pragnę poinformować, że podpisałem Umowę generalną o współpracy między KEP a LYRECO, w ramach której instytucje kościelne będą mogły nabywać produkty na preferencyjnych warunkach, które każda jednostka kościelna będzie mogła sobie ustalić indywidualnie z przedstawicielem Lyreco. Na podstawie niniejszej Umowy Lyreco zobowiązało się dołożyć wszelkich starań, by zaproponować instytucjom kościelnym ceny niższe od tych, za które obecnie kupujemy dane produkty u innych dostawców, lub zaproponować nie gorsze zamienniki w lepszej cenie.
W ramach zawartego porozumienia, Przedstawiciele Handlowi Lyreco mogą bezpośrednio kontaktować się z jednostkami kościelnymi celem nawiązania współpracy w zakresie oferowanych produktów i usług.
Dodatkowo na potrzeby wszystkich instytucji kościelnych firma Lyreco Polska S.A. jest do pełnej dyspozycji pod numerem telefonu: 22 730 7000, udzielając wszelkich informacji oraz wskazując lub wysyłając bezpośredniego opiekuna z danego terenu.

Z wyrazami szacunku i braterskim pozdrowieniem
ks. Janusz Majda, Ekonom KEP

Przedstawicielką na terenie powiatów biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego oraz zamojskiego jest pani Małgorzata Koprowska: tel. 500 266 300, email: [email protected]

Ks. Tadeusz CzukEkonom Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej