Puszka Caritas – „Pomoc dla Ukrainy” (24 IV 2016)

Z woli Papieża Franciszka w niedzielę, 24 kwietnia 2016 r. we wszystkich kościołach naszej diecezji zostanie zorganizowana zbiórka do puszek na pomoc humanitarną dla Ukrainy. Ojciec Święty liczy, że wspólnoty katolickie wielkodusznie odpowiedzą na tę inicjatywę. Ofiary ze zbiórki Księża Proboszczowie winni przekazać do Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej lub na konto Caritas
Ofiary ze zbiórki Księża Proboszczowie winni przekazać do Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej lub na konto Caritas (PKO BP SA Zamość 59 1020 5356 0000 1002 0052 5451) - z dopiskiem: „Pomoc dla Ukrainy”.
ks. Adam Sobczakdyrektor Caritas