Diecezjalna Pielgrzymka Służby Zdrowia do Sanktuarium Maryjnego w Krasnobrodzie

7 maja 2016 r. odbędzie się I Diecezjalna Pielgrzymka Służby Zdrowia do Sanktuarium Matki Bożej Krasnobrodzkiej.

Program:10.00. Droga Krzyżowa11.30. Nabożeństwo majowe i spowiedź12.00. Msza św.
Poczęstunek i zakończenie pielgrzymki.Bardzo serdecznie zapraszam wszystkie osoby związane ze Służba Zdrowia. Wybierzmy się całymi rodzinami. Na Mszy św. po raz pierwszy wystąpi chór składający się z pracowników Służby Zdrowia.W Roku Świętym Miłosierdzia zawierzmy naszą posługę miłosierdzia Matce Bożej, Matce Miłosierdzia.Zapraszam do wspólnej modlitwy, radowania się bycia wspólnotą oraz umocnienia swojego powołania.

Ks. Czesław KoraszyńskiDiecezjalny Duszpasterz Służby Zdrowia