VI Diecezjalne Mistrzostwa KSM w Piłce Siatkowej i Tenisie Stołowym

Zapraszamy na VI Diecezjalne Mistrzostwa KSM w Piłce Siatkowej i Tenisie Stołowym, Hrubieszów - 30 kwietnia 2016 r. Rozpoczęcie HOSiR, godz. 9:30
Hrubieszów, 30 kwietnia 2016 r.  - Rozpoczęcie HOSiR, godz. 9:30

Zgłoszenia do 23 kwietnia: [email protected]
lub telefonicznie: 693 771 444 - ks. Stanisław Książek
Karty zgłoszeń należy przesłać do 23 kwietnia drogą elektroniczną, a następnie przywieźć podpisane na mistrzostwa.Wpisowe: 5 zł od każdej osoby (zarówno zawodnika jak i kibica)
W mistrzostwach może brać udział młodzież wszystkich ruchów i stowarzyszeń katolickich oraz młodzież zaangażowana przy parafii oraz wolontariusze.
Każdy zawodnik i drużyna zobowiązani są do przywiezienia na zawody podpisanego regulaminu mistrzostw.

REGULAMIN MISTRZOSTW oraz KARTY ZGŁOSZENIOWE
do pobrania na
www.ksm.zamojskolubaczowska.pl

Są to eliminacje do Mistrzostw Polski KSM, które odbędą się we wrześniu w Rzeszowie.

Ks. Stanisław KsiążekAsystent Diecezjalny KSM