Bilet dla Brata

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do Księży Proboszczów o przeprowadzenie zbiórki do puszek na fundusz dla naszej młodzieży wyjeżdżającej do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży. Prosimy o przeprowadzenie tej kwesty w Niedzielę Palmową, 20 marca 2016 r.
Prosimy o przeprowadzenie tej kwesty w Niedzielę Palmową, 20 marca 2016 r.
W parafiach, do których dotrą wolontariusze Światowych Dni Młodzieży prosimy o umożliwienie im tej zbiórki. Natomiast w parafiach gdzie ich nie będzie, prosimy o zaangażowanie w tę zbiórkę ministrantów lub młodzież z parafii. Zebrane fundusze prosimy przekazać do księży rejonowych lub wpłacić do Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego.
Cała akcja odbywa się za zgodą Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka.
Informację o zbiórce prosimy podać na ogłoszeniach parafialnych w niedzielę 13 marca 2016 roku.

ks. Sylwester ZwolakDyrektor Diecezjalnego CentrumŚwiatowych Dni Młodzieży