Drodzy Słuchacze i Przyjaciele Katolickiego Radio Zamość!

Poniższy tekst proszę odczytać w ramach ogłoszeń duszpasterskich w niedzielę, 13 marca 2016 r.
Misją Katolickiego Radia Zamość jest wskazywanie drogi wartościowego życia, budowanie poczucia tożsamości z regionem oraz troska o sprawy społeczności lokalnej. Nie moglibyśmy tego uczynić gdyby nie systematyczny rozwój naszej rozgłośni. Pod koniec lutego br. złożyliśmy wniosek do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o dodatkową częstotliwość na rejon lubaczowski. Radio posiada swój nadajnik, ale potrzebny jest zakup anteny i przygotowanie instalacji zasilającej nadajnik wraz z potrzebną dokumentacją.
Dlatego zwracam się do Was wierni Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, Słuchacze i Przyjaciele Katolickiego Radia Zamość o złożenie ofiary do puszek, które będą zbierane w niedzielę, 13 marca br. w każdej parafii. Dzięki Waszemu wsparciu sygnał się powiększy i będzie lepiej słyszany w rejonie lubaczowskim. Więcej osób usłyszy czym żyje nasza diecezja, nasz region.
Wspierając Katolickie Radio Zamość wspólnie pomagacie Państwo promować audycje ewangelizacyjne, publicystyczne, społeczne, kulturalne oraz edukacyjne. Razem możemy więcej! Dołóżcie swoją cegiełkę serca!

Z wdzięcznością w modlitwie
      Ks. Krystian BordzańDyrektor Katolickiego Radia Zamość