Inscenizacja Misterium Męki Pańskiej

W sobotę, 19 marca 2016 r. o godz. 19.00 w amfiteatrze przy nowej Bramie Lubelskiej odbędzie się inscenizacja Misterium Męki Pańskiej. Organizatorem Misterium jest Parafia pw. Świętej Bożej Opatrzności w Zamościu na Karolówce i działająca w niej grupa teatralna JEDNAK WARTO.
Organizatorem Misterium jest Parafia pw. Świętej Bożej Opatrzności w Zamościu na Karolówce i działająca w niej grupa teatralna JEDNAK WARTO. Patronat honorowy objął Biskup Zamojsko-Lubaczowski Marian Rojek oraz prezydent Zamościa Andrzej Wnuk.
Organizatorzy bardzo serdecznie zapraszają na wspólne przeżycie tego wydarzenia.