Rekolekcje Wielkopostne dla wszystkich osób związanych ze Służbą Zdrowia

Duszpasterstwo Służby Zdrowia organizuje Rekolekcje Wielkopostne dla wszystkich osób związanych ze Służbą Zdrowia. Rekolekcje odbędą się w Kaplicy Szpitala im. Jana Pawła II w Zamościu w dniach 14 - 16 marca 2016 r. Msze św. o godz. 15.00 i 18.00. Rekolekcje prowadzi Ks. Prałat Eugeniusz Derdziuk - Diecezjalny Egzorcysta.
Duszpasterstwo Służby Zdrowia organizuje Rekolekcje Wielkopostne dla wszystkich osób związanych ze Służbą Zdrowia. Rekolekcje odbędą się w Kaplicy Szpitala im. Jana Pawła II w Zamościu w dniach 14-16 marca 2016 r. Msze św. o godz. 15.00 i 18.00. Rekolekcje prowadzi Ks. Prałat Eugeniusz Derdziuk - Diecezjalny Egzorcysta.
W dniu 15 marca 2016 r spotkanie organizacyjne Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Polskich.
Ks. Czesław Koraszyński Diecezjalny Duszpasterz Służby Zdrowia