Informacja dla Księży Proboszczów o organizacji wyjazdu na ŚDM

W najbliższym czasie wszyscy Proboszczowie w diecezji otrzymają od Księży odpowiedzialnych w dekanatach za duchowe przygotowanie do Światowych Dni Młodzieży, informację dotyczącą wyjazdu naszej młodzieży do Krakowa na spotkanie z Papieżem w lipcu 2016 roku. Bardzo proszę o zapoznanie się z ich treścią. W najbliższym tygodniu do parafii zostaną dostarczone także bezpłatne ulotki, które proszę rozdać w czasie wizyty duszpasterskiej, szczególnie tym rodzinom, w których mieszka młodzież. Treścią ulotki jest zaproszenie na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa.
Jeśli Ksiądz Proboszcz nie otrzymałby informacji, o której mowa powyżej, załączam dokument do pobrania.

ks. Sylwester ZwolakDyrektor Diecezjalnego Biura ŚDM

pobierz Informacja_dla_proboszczow_SDM.pdf