Zmarł Adam Szałański (l. 76) - ojciec ks. Stanisława Szałańskiego, proboszcza parafii Bełżec

Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem Biskupa Pomocniczego Mariusza Leszczyńskiego zostanie odprawiona we wtorek, 12 stycznia 2016 r. o godz. 12.00 w kościele parafialnym pw. św. Andrzeja Apostoła w Lipsku k. Narola. Śp. Adama polecamy Miłosierdziu Bożemu w naszych modlitwach.
Wyprowadzenie ciała zmarłego Adama z domu (Huta Złomy 10) do kościoła parafialnego nastąpi o godz. 11.00 we wtorek, 12 stycznia 2016 r.
 Śp. Adama polecamy Miłosierdziu Bożemu w naszych modlitwach.