Więcej kościołów jubileuszowych w Roku Miłosierdzia

W związku z przedstawianymi prośbami, Biskup Zamojsko-Lubaczowski Marian Rojek daje możliwość zgłaszania kościołów, które, po spełnieniu określonych warunków, mogłyby być dołączone do liczby kościołów jubileuszowych w Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej z racji Roku Miłosierdzia.
Stosowną prośbę, sformułowaną na piśmie, Księża Proboszczowie powinni przedstawić w kancelarii Kurii Diecezjalnej w Zamościu w nieprzekraczalnym terminie do wtorku, 8 grudnia 2015 r.
Ks. Michał MaciołekKanclerz Kurii Diecezjalnej w Zamościu