Zmarł Edward Denys (l. 82) - ojciec księży Ryszarda (r. św. 1986) proboszcza parafii w Karczmiskach (arch. lubelska) i Stanisława (r. św. 1993) proboszcza parafii wojskowej w Bemowie Piskim.

Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, 19 października 2015 r. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona o godz. 12.00 w kościele parafialnym pw. Przemienienia Pańskiego w Rachaniach, po której ciało zmarłego zostanie złożone na cmentarzu parafialnym. Polecajmy Miłosierdziu Bożemu zmarłego Edwarda.
Pogrzeb Zmarłego będzie miał miejsce w poniedziałek, 19 października 2015 r. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona o godz. 12.00 w kościele parafialnym pw. Przemienienia Pańskiego w Rachaniach, po której ciało zmarłego zostanie złożone na cmentarzu parafialnym.
Polecajmy Miłosierdziu Bożemu zmarłego Edwarda.