Spotkanie Nauczycieli i Pracowników Oświaty Rejonu Lubaczowskiego

Rejonowy Duszpasterz Nauczycieli ks. Andrzej Stopyra zaprasza nauczycieli pracujących i emerytów oraz pracowników oświaty na okolicznościowe spotkanie z okazji Dnia Nauczyciela do Konkatedry w Lubaczowie w dniu liturgicznego wspomnienia św. Jana Pawła II we czwartek, 22 października 2015 r.
Rejonowy Duszpasterz Nauczycieli ks. Andrzej Stopyra zaprasza nauczycieli pracujących i emerytów oraz pracowników oświaty na okolicznościowe spotkanie z okazji Dnia Nauczyciela do Konkatedry w Lubaczowie w dniu liturgicznego wspomnienia św. Jana Pawła II  - czwartek, 22 października 2015 r.
Program:17.30 – Różaniec w intencji  nauczycieli poprowadzą nauczyciele z Zespołu Szkół Jana Pawła II;18.00 – Msza św. koncelebrowana z kazaniem ks. prof. Tadeusza Guza z KUL-u;19.00 – Wykład okolicznościowy pt. „Ważność i aktualność nauki św. Jana Pawła II o sakramentalnym małżeństwie i rodzinie” – ks. prof. Tadeusz Guz – KUL  (sala w Domu św. Zygmunta)            - dyskusja            - poczęstunek
Zaprasza
Dziekan Lubaczowski  ks. kan. Andrzej StopyraRejonowy Duszpasterz Nauczycieli