Rozpoczęcie kursu lektorskiego w rejonie zamojskim

W sobotę, 10 października 2015 r., o godz. 9.00 w Katedrze Zamojskiej zostanie odprawiona Msza św. inaugurująca kurs lektorski w rejonie zamojskim. Rejon obejmuje wszystkie parafie dekanatów: Krasnobród, Sitaniec, Szczebrzeszyn i Zamość. Na Mszę św. zapraszamy zainteresowanych uczestników - przyszłych lektorów wraz z Księżmi opiekunami.
Zachęcamy ministrantów Słowa Bożego i jeszcze nie ustanowionych lektorów do udziału w kursie. Na pierwszym spotkaniu zostanie opracowany harmonogram kolejnych sesji.
ks. Marcin JakubiakRejonowy Duszpasterz LSO