Prośba do Księży Proboszczów o podanie w ogłoszeniach parafialnych w niedzielę, 11 października 2015 r.

Duszpasterstwo Służby Zdrowia zaprasza wszystkie osoby zwiazane ze Służbą Zdrowia na uroczystości Patronalne ku czci św. Łukasza w dniu 18 października 2015 r. na godzinę 12.00 do Katedry Zamojskiej. Mszy św. będzie przewodniczył Biskup Pomocniczy Mariusz Leszczyński. Po Mszy św. spotkanie informacyjne nt. Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Polskich.
Duszpasterstwo Służby Zdrowia zaprasza wszystkie osoby zwiazane ze Służbą Zdrowia na uroczystości Patronalne ku czci św. Łukasza w dniu 18 października 2015 r. na godzinę 12.00 do Katedry Zamojskiej. Mszy św. będzie przewodniczył Biskup Pomocniczy Mariusz Leszczyński. Po Mszy św. spotkanie informacyjne nt. Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Polskich.
Ks. Czesław KoraszyńskiDiecezjalny Duszpasterz Służby Zdrowia