Diecezjalny Dzień Katechetyczny - 29 sierpnia 2015 r.

Przypominam, że w sobotę, 29 sierpnia 2015 r. odbędzie się w Katedrze Zamojskiej Diecezjalny Dzień Katechetyczny. W spotkaniu mają obowiązek uczestniczyć wszyscy katecheci pracujący w naszej diecezji. Wszystkich księży, a szczególnie tych, którzy podczas wakacji pełnili posługę duszpasterską na rekolekcjach, obozach, pielgrzymkach, itp., zapraszamy do koncelebry.
Program spotkania:09.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu10.00 – Msza św. (przewodniczy ks. bp Marian Rojek)11.00 – 11.30 Przerwa na kawę11.30 – Wykład ,,Każde życie jest święte” (ks. dr Franciszek Nieckarz)12.15 – Ogłoszenia WNiWK (rozdanie kart pracy, uzupełnienie list obecności)

Ks. Robert StrusDyr. WNiWK