Szósta część filmu z peregrynacji Znaków ŚDM w diecezji

To już ostatnia część filmu prezentująca miejsca i wydarzenia podczas wizyty Symboli ŚDM w diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Tym razem zobaczymy w nim do jakich miejsc dotarły Znaki w dniach 14-16 maja 2015 roku. Były to szkoły i parafie na terenie rejonu lubaczowskiego (dekanaty: Cieszanów, Narol i Lubaczów).
Cały projekt zrealizował Tomasz Rozmus STUDIO RAZMI FILM przy współpracy Katolickiego Radia Zamość. Przy okazji publikacji szóstej części filmu, jako Centrum Przygotowań Światowych Dni Młodzieży w Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się i wsparli przebieg peregrynacji Znaków Światowych Dni Młodzieży.

Joanna Suszkorzecznik Światowych Dni Młodzieżyw Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej