Nabożeństwa Pierwszych Sobót Miesiąca w Dubie

Najbliższe nabożeństwo rozpocznie się 2 maja 2015 r. o godz. 18.00 Mszą św. wynagradzającą, w dalszym ciągu nastąpi modlitwa różańcowa i piętnastominutowa medytacja tajemnic różańcowych.
Trwając w Wielkiej Nowennie Fatimskiej pragniemy spełnić gorącą prośbę Matki Najświętszej z Fatimy o wynagrodzenie Jej Niepokalanemu Sercu za bluźnierstwa i zniewagi, jakich doznaje od ludzi.
Duszpasterze i Parafianie parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Dubie zapraszają na inaugurację Nabożeństw Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca, które będą się odbywać począwszy od miesiąca maja do września 2015 r.
Nabożeństwo zakończy się Procesją Maryjną z figurą Matki Bożej Niepokalanego Serca. Prosimy o zabranie ze sobą świec. Wszystkich Czcicieli Matki Bożej chcących włączyć się w Nabożeństwo Wynagradzające serdecznie zapraszamy do Duba.
Ks. Witold Mikulski