Diecezjalna Pielgrzymka Chorych do Krasnobrodu

Prośba do Księży Proboszczów o podanie w ogłoszeniach parafialnych w niedzielę, 24 maja 2015 r. W tym roku Pielgrzymka odbędzie się w sobotę, 30 maja 2015 r. z okazji 50-lecia Koronacji Cudowenego Obrazu. Diecezjalny duszpasterz ludzi chorych ks. Czesław Koraszyński zaprasza do udziału i organizowania grup. Szczegóły na plakacie.
Prośba do Księży Proboszczów o podanie w ogłoszeniach parafialnych.
W tym roku Pielgrzymka Chorych do Krasnobrodu odbędzie się w sobotę, 30 maja 2015 r. z okazji 50-lecia Koronacji Cudowenego Obrazu. Diecezjalny duszpasterz ludzi chorych ks. Czesław Koraszyński zaprasza do udziału i organizowania grup.Program:
Godz. 10.00 - Droga Krzyżowa           10.00 - 11.30 spowiedź           11.30 Msza św. której przewodniczy Ks. Bp. Mariusz Leszczyński - Biskup Pomocniczy naszej Diecezji, transmisja w Katolickim Radiu Zamość.