I Diecezjalna Pielgrzymka Rolników

W niedzielę, 10 maja 2015 r. odbędzie się Pierwsza Pielgrzymka Rolników Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej do Relikwii św. Izydora, Patrona Rolników, w kościele parafialnym pw. św. Izydora w Topólczy k/Zwierzyńca.
Serdecznie zapraszamy Kapłanów, Rolników i wszystkich pragnących wziąć udział w uroczystościach odpustowych.

Program:
godz. 11.15 – Różaniec w intencji Rolników
godz. 11.50 – Krótkie zapoznanie z postacią św. Izydora i historią parafii w Topólczy
godz. 12.00 – Uroczysta Suma pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka

Po Mszy św.:
- Akt Zawierzenia Bogu, przez wstawiennictwo św. Izydora, Rolników z Diecezji Zamojsko- Lubaczowskiej i wszystkich przybyłych na uroczystości odpustowe
- Ucałowanie relikwii św. Izydora
- Część artystyczna w wykonaniu Teatru Ludowego z Topólczy
- Wspólna agapa

ks. Krzysztof Świta – proboszcz parafii w Topólczy
ks. kan. Józef Bednarski – Diecezjalny Duszpasterz Rolników

Prosimy o podanie tej informacji przez ks. Proboszczów w czasie ogłoszeń parafialnych 26 kwietnia i 3 maja 2015 r.