BILET DLA BRATA – DZIEŁO POMOCY PIELGRZYMOM ZE WSCHODU

Bilet dla Brata ma w logo serce wokół którego opasany jest samolot, oznaczający możliwość przyjazdu na ŚDM do Krakowa osobom zza Wschodniej Granicy (kilkanaście Państw) dzięki naszej pomocy. Serdecznie zapraszam do włączenia się w pierwszą akcję organizowaną w naszej Diecezji.
Bilet dla Brata  ma w logo serce wokół którego opasany jest samolot, oznaczający możliwość przyjazdu na ŚDM do Krakowa osobom zza Wschodniej Granicy (kilkanaście Państw) dzięki naszej pomocy.
1 zł + 2; 2 zł + 2; 5 zł + 2; 10 zł + 2 oznacza moja wpłata finansowa + 2 osoby, które zachęcę do comiesięcznego wpłacania na BdB. To niewiele, ale jeśli w akcję zaangażuje się 1000 osób i każdy będzie wpłacał miesięcznie 1 zł, to każdego miesiąca pomożemy jednej biednej osobie zza Wschodniej Granicy, która bez naszej pomocy na pewno nie przyjedzie na ŚDM!
A pomyślmy ilu osobom pomożemy jeśli znajdziemy 10 tysięcy osób i po 2 zł. Mamy na to ponad rok!!! Bardzo Was proszę o FALĘ MIŁOSIERDZIA! Gest mały a owoc ogromny jak gest Weroniki na Drodze Krzyżowej, który jest źródłem i inspiracją gestów miłosierdzia dla milionów osób żyjących od czasów Pana Jezusa.
Pieniądze można wpłacać na konto:
z dopiskiem:
BILET DLA BRATA – DZIEŁO POMOCY PIELGRZYMOM ZE WSCHODU Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży JESTEM
lub też można zbierać pieniądze i przekazać je do ks. Tomasz Bazana koordynatora Akcji Bilet dla Brata w Naszej Diecezji.
Podaję kontakt:
[email protected] tel. 519191271 lub 512950526
Dla rozbudzenia wyobraźni miłosierdzia gdzie iść i szukać pomocy link do piosenki FALA MIŁOSIERDZIA
Błogosławię wszystkim z wyobraźnią miłosierdzia
ks. Tomasz Bazan
Koordynator Akcji BdB