Prośba o 1% dla Katolickiego Radia Zamość

Zwracam się z uprzejmą prośbą do Księży Proboszczów o podanie w ogłoszeniach parafialnych informacji następującej treści: Katolickie Radio Zamość od 17 lat służy swoim słuchaczom informacjami, modlitwą, katechezą, audycjami, transmisjami i dobrym słowem, ale też pełni różnorakie funkcje promocyjne i edukacyjne. Proszę o wsparcie naszego radia i przekazanie swojego 1% podatku podając KRS o numerze 0000197582 w polu oznaczonym „cel szczegółowy” należy wpisać KRZ.

Proszę o wsparcie naszego radia i przekazanie swojego 1% podatku podając KRS o numerze 0000197582 w polu oznaczonym „cel szczegółowy” należy wpisać KRZ. Więcej informacji na stronie www.radiozamosc.pl.
Ks. Krystian BordzańDyrektor Katolickiego Radia Zamość