Parafialne spotkania z Osobami Życia Konsekrowanego

W związku z trwającym Rokiem Życia Konsekrowanego, osoby konsekrowane z naszej Diecezji wyrażają gotowość wspólnej modlitwy oraz spotkań z wiernymi w poszczególnych parafiach. Spotkania te mogłyby ukazać piękno i różnorodność form Życia Konsekrowanego, jak również zainicjować wspólną modlitwę o liczne i święte powołania do służby Panu Bogu.

Każdy Proboszcz, który chciałby zaprosić Osoby Konsekrowane do swojej parafii, proszony jest o kontakt telefoniczny z Wydziałem ds. Zakonnych naszej Kurii Diecezjalnej (tel. 84 627 9079).

ks. Ryszard Mazurkiewicz
Wikariusz Biskupi ds. Życia Zakonnego