Kochać jak to łatwo powiedzieć – Miłość czy zakochanie?

We wtorek, 17 lutego 2015 r. w auli Zespołu Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie o godz. 13.00 odbędzie się II Debata Walentynkowa zorganizowana przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.
17 lutego 2015 r. w Auli Zespołu Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie o godz. 13.00 odbędzie się II Debata Walentynkowa zorganizowana przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.
Zaproszeni goście tacy jak: Monika Drozdowska - psycholog, Ewa Łopocka-Dyjak - pedagog, Urszula i Tadeusz Legiedź - małżeństwo, Anna i Mateusz Puzio - małżeństwo oraz ks. Tomasz Gap – Asystent KSM Archidiecezji lubelskiej rozważać będą zagadnienie dotyczące tematu debaty: Kochać jak to łatwo powiedzieć – Miłość czy zakochanie?
Na debatę zaprasza Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży oraz Zespół Szkół nr 3 w Hrubieszowie.