Dzieło Biblijne im. Jana Pawła II

Bardzo proszę Księży Proboszczów, aby w najbliższą niedzielę, 15 lutego2015 r. w ramach ogłoszeń duszpasterskich podali następującą informację:
Dzieło Biblijne im. Jana Pawła II w naszej diecezji serdecznie zaprasza osoby dorosłe, które chciałyby pogłębić swoją wiedzę na temat Pisma Świętego na Kurs Formacji Biblijnej, który rozpocznie się w sobotę 28 II 2015 o godz.  8.00 Mszą św. pod przewodnictwem naszego pasterza ks. bpa Mariana Rojka w kościele MB Królowej Polski w Zamościu. Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu, zawsze w sobotę, w budynku Kurii Diecezjalnej w Zamościu przy ul. Zamoyskiego 1.
Koszt kursu za semestr wynosi 100 zł.
Pozostałe informacje znajdują się na plakacie wywieszonym w gablocie, a także na stronie internetowej www.zamosc.biblista.pl lub pod nr tel.: 723 081 000.

Serdecznie zapraszam
ks. Krystian Malec
Diecezjalny Moderator Dzieła Biblijnego im. Jana Pawła II

Gdyby z jakichś przyczyn plakat nie dotarł do parafii bardzo proszę o kontakt na wyżej wymieniony numer telefonu.