Peregrynacja kopii Obrazu Matki Bożej Odwachowskiej 4 maja-25 czerwca

Dnia 4 maja br. rozpocznie się w naszej diecezji peregrynacja kopii Obrazu Matki Bożej Odwachowskiej jako przygotowanie do 25-tej rocznicy koronacji.

Kopia słynącego łaskami wizerunku Matki Bożej będzie nawiedzać od 4 maja do 25 czerwca 2024 roku parafie z dekanatów: Biłgoraj Północ, Biłgoraj Południe, Tarnogród, Cieszanów i Lubaczów; od 2 września do 27 października 2024 roku parafie z dekanatów: Narol, Tomaszów Południe, Tarnoszyn, Tomaszów Północ, Józefów i Krasnobród oraz od 28 kwietnia do 18 lipca 2025 roku parafie z dekanatów: Szczebrzeszyn, Sitaniec, Grabowiec, Hrubieszów Południe, Hrubieszów Północ, Łaszczów, Tyszowce i Zamość.

Materiały, które można pobrać poniżej, stanowią pomoc w organizacji peregrynacji w parafiach. Oprócz harmonogramu peregrynacji w dekanatach: Biłgoraj Północ, Biłgoraj Południe, Tarnogród, Cieszanów i Lubaczów, są w nich: historia obrazu, propozycje ogłoszeń w parafii oraz modlitw, itp.

Materiały dla parafii (doc)

Materiały dla parafii (pdf)