Rejonowe spotkania formacyjne - 8-12 kwietnia 2024

Serdecznie zapraszamy kapłanów naszej diecezji do wzięcia udziału w rejonowych spotkaniach formacyjnych, które rozpoczną się od poniedziałku 8 kwietnia 2024 r. w poszczególnych rejonach naszej diecezji.

Konferencję będą głosić: Aneta Golba i ks. Robert Strus – członkowie diecezjalnego zespołu ds. ochrony dzieci i młodzieży. Tematyka dotyczyć będzie umiejętności stawiania właściwych granic w pracy duszpasterskiej z nieletnimi w świetle aktualnych przepisów.

Porządek spotkania:

- godz. 19.30 - adoracja i konferencja ojca duchownego

- ok. 20.10 - konferencja - Aneta Golba, Ks. Robert Strus

Daty i miejsca:

- 8 kwietnia 2024 (poniedziałek) - parafia św. Marii Magdaleny w Biłgoraju

- 9 kwietnia 2024 (wtorek) - parafia św. Michała Archanioła w Zamościu

- 10 kwietnia 2024 (środa)  - parafia św. Mikołaja w Hrubieszowie

- 11 kwietnia 2024 (czwartek) - parafia Zwiastowania NMP w Tomaszowie Lubelskim

- 12 kwietnia 2024 (piątek) - konkatedra w Lubaczowie

Prosimy, aby kapłani którzy chcą otrzymać zaświadczenie Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli o udziale w szkoleniu, zapisali się poniższym formularzem: link do zapisów.

Prosimy dokładnie sprawdzić datę i godzinę szkolenia.

Zapisani księża dostaną zaświadczenia o udziale w szkoleniu.

Po zapisie powinien przyjść mail z potwierdzeniem.

W razie wątpliwości lub problemów z zapisem prosimy o kontakt: 506095614 (ks. Piotr Brodziak)