Motowypominki w Biłgoraju

​Motocykliści z całej diecezji zamojsko-lubaczowskiej zgromadzili się (12.11) w sanktuarium św. Marii Magdaleny w Biłgoraju, aby wspólnie modlić się zmarłych kolegów i koleżanki.

Swoje modlitwy zanosili podczas koronki do Bożego Miłosierdzia oraz Mszy św., sprawowanej przez księży zrzeszonych w Kapłańskim Klubie Motocyklowym „God’s Guards”, m.in. ks. Piotra Lizakowskiego, ks. Łukasza Dudę, ks. Mateusza Wojdę i diecezjalnego duszpasterza motocyklistów ks. Roberta Fuka. Słowo Boże, w szczególny sposób skierowanie do braci motocyklowej, wygłosił ks. Łukasz Duda.

Wymownym symbolem było procesyjne wniesienie kasków motocyklowych i zapalonych zniczy, na znak pamięci i jedności z tragicznie zmarłymi motocyklistami.