Pielgrzymka Liturgicznej Służby Ołtarza

fot. Adrianna Czugała - Katolickie Radio Zamość
Z początkiem nowego roku formacyjnego ceremoniarze, ministranci oraz lektorzy z diecezji zamojsko-lubaczowskiej zgromadzili się w Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie na diecezjalnej pielgrzymce Liturgicznej Służby Ołtarza.

Pielgrzymka Liturgicznej Służby Ołtarza odbyła się w sobotę (23.09) w parafii Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Krasnobrodzie.

Uczestników pielgrzymki przywitał ks. Sebastian Koper, diecezjalny duszpasterz LSO, a następnie ks. Andrzej Łopocki wikariusz krasnobrodzkiej parafii przybliżył historię miejsce w którym się zgromadzili. Konferencję dla ministrantów wygłosił ks. Michał Grela, proboszcz parafii w Gozdowie. Mszy św. o godz. 11:00 przewodniczył bp diecezjalny Marian Rojek.

Spotkanie zakończył wspólny poczęstunek.