Pielgrzymka kół żywego różańca do Katedry w Zamościu

W sobotę 2 września br. odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Członków Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej Opieki w Zamojskiej Katedrze według programu:

godz. 18.00 – Msza św.

godz. 19.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu i rozważania tajemnicy różańcowej Chrzest Jezusa w Jordanie.

godz. 19.15 – Procesja różańcowa wokół Katedry.

godz. 20.00 – Apel Jasnogórski przed cudownym wizerunkiem Matki Bożej Opieki.

Zapraszamy także na sumę odpustową ku czci Matki Bożej Odwachowskiej, która odbędzie się 8 września (piątek)  o godz.: 12.00, Eucharystii będzie przewodniczył i słowo Boże wygłosi bp Mariusz Leszczyński.

W miarę możliwości prosimy o zorganizowanie wyjazdu z Parafii na Diecezjalną Pielgrzymkę Członków Kół Żywego Różańca. Autobus można zaparkować przed Bramą Szczebrzeską, dojazd od ul. Szczebrzeskiej.

ks. Piotr Spyra Dyrektor Wydziały Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Zamościu

ks. Julian Brzezicki  Diecezjalny Moderator Żywego Różańca

ks. Robert Strus  Proboszcz Parafii Katedralnej w Zamościu