Spotkanie Szkolnych Kół Caritas w Biłgoraju, poniedziałek, 27 października 2014 r.

Dzięki życzliwości ks. Prałata Józefa Flisa, Proboszcza Parafii pw. Św. Jana Pawła II w Biłgoraju, 27 października 2014 r. odbędzie się spotkanie Szkolnych Kół Caritas.
Dzięki życzliwości ks. Prałata Józefa Flisa, Proboszcza Parafii pw. Św. Jana Pawła II w Biłgoraju, 27 października 2014 r. odbędzie się spotkanie Szkolnych Kół Caritas.
Zapraszam serdecznie SKC Naszej Diecezji ze swymi Opiekunami. Oczywiście zdaje sobie sprawę (po wcześniejszych rozmowach), że nie wszyscy mogą przyjechać, ze względu na trudności komunikacyjne i odległość.
Program:
1030 Msza Święta
1130 Herbata
1200 Spotkanie z Odpowiedzialnymi za Światowe Dni Młodzieży
1245 Dzielenie się doświadczeniami z działalności SKC
Spotykanie przygotowuje P. Mirosław Kita z Młodzieżą SKC Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.
W razie pytań i zgłoszeń proszę dzwonić: tel. Caritas Zamość: 606 673 423, lub ks. Adam: 504 052 898. Można pisać na adres: [email protected]

ks. Adam Sobczak
dyrektor Caritas