KONCERT PAPIESKI W ZAMOŚCIU - PROŚBA O OGŁOSZENIE W NIEDZIELĘ (04.06)

Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Medialnej im. św. Jana Pawła II i Katolickie Radio Zamość zapraszają na Koncert Papieski, którym chcą uczcić 24. rocznicę wizyty Jana Pawła II w Zamościu oraz 25. rocznicę powstania radia.

Z tej okazji na Rynku Wielkim w Zamościu w Boże Ciało (czwartek 8 czerwca) o godz. 20.00 wystąpi zespół Golec uOrkiestra.

Wstęp na koncert jest bezpłatny i wolny - nie obowiązują żadne wejściówki.  Serdecznie zapraszamy do udziału w koncercie i upamiętnienia obecności św. Jana Pawła II w Zamościu - historycznego momentu w naszej diecezji.

Uprzejmie proszę Czcigodnych Księży Proboszczów o skierowanie zaproszenia do wiernych, w ramach ogłoszeń parafialnych w niedzielę (04.06).

ks. Sylwester Zwolak

dyrektor Katolickiego Radia Zamość

Koncert papieski na Rynku Wielkim w Zamościu jest wydarzeniem organizowanym z okazji 45. rocznicy wyboru kardynała Karola Wojtyły na Biskupa Rzymu oraz 24. rocznicy pobytu Papieża-Polaka w Zamościu. Wydarzenie będzie upamiętniało osobę Ojca świętego jako obrońcę wolnej Polski. W czasie spotkanie spotkanie będzie przywoływane także nauczanie św. Jana Pawła II dotyczące Narodu Polskiego.