Diecezjalny Dzień Chorego - 4 lutego 2023

W sobotę, 4 lutego 2023 r. w przeddzień liturgicznego wspomnienia św. Agaty – patronki Amazonek, przeżywać będziemy diecezjalne obchody Światowego Dnia Chorego.

Mszy św. w kościele pw. św. Michała Archanioła w Zamościu  o godz. 11.00 będzie przewodniczył Biskup Diecezjalny Marian Rojek. Podczas Mszy świętej będzie można przyjąć sakrament namaszczenia chorych oraz błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

Dodajmy, że Msza św. będzie transmitowana w Katolickim Radiu Zamość (90,1 FM, 101,2 FM lub radiozamosc.pl). Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich chorych, ich opiekunów oraz Służbę Zdrowia do wspólnej modlitwy.

Prosimy Księży Proboszczów o podanie informacji o Diecezjalnym Dniu Chorego podczas ogłoszeń parafialnych w niedzielę 29 stycznia.

ks. Karol Jędruszczak
diecezjalny duszpasterz chorych, niepełnosprawnych oraz Służby Zdrowia